22:59:05
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Ferencvárosi TC és egyéb sportok
Téma: Fradisták szabadon bármiről 1
... Elejére 2. lap 
alexander
Olvasta: 2 | Válasz | 2013. szeptember 16. 14:45 | Sorszám: 460
Ludmillánál a pénz és ezt mindenki tudja, ám hogy a R. Werber, vagy a Finkeltein által menedzselt párt lenne a nemzeti újjászületés pártja, azt nem hiszem. A Jobbik kívételével a politikai elit a raczka honfoglalás előkészítésén fáradozik. És a zsidó befektetők 2014 évi liberalizációja a tál lencse, amiért eladnak bennünket a fidesz-orbán hatalom megújítás engedélyezéséért.
Ángyán Professzor esete volt a stigma, amely elárulta a raczka honfoglalás mibenlétét.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 16. 11:53 | Sorszám: 459
A hazudósról egy szösszenet:
Ma reggeli hírekben a kedvenc rádiómban egy tudósítás hangzott a DK kiközösítéséről, melynek fent nevezett hangot adott a Szabadság hídnál tartott demonstráción:
Nem szó szerint idézem, de a lényeg ez volt:
"Aki hűvös, aki langyos, az inkább üljön a gázsütőre..."
Ezt a megjegyzését a Lúdmillára tette, de örömmel hallgattam. Lesz itt még hajrángatás, gáncs és egyéb finomság, bár a vége egy jó nagy összefogás lesz a ballibbant oldalon...
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 16. 11:45 | Sorszám: 458
A libás, az én véleményem szerint leginkább csak mint "közvetett gyilkos"?
Szégyen az az alak, nincs abban egy szemernyi tisztesség, emberi jóérzés sem, de azokban sincs, akik mellé állásukkal támogatják Őt...
Méltó párja a hazudós gyurcsányinak, megtalálták egymáson a zsák a foltját, vagy a folt a zsákját, végül is teljesen mindegy, hiszen egy alomból valók...-(

A Lap?
Hát..
Tudod olyan "Fradi kolbászos"...-)

Valami olyasfélét képzelj magad elé, mint amilyen anno a Tallózó hetilap...
Csak most a net világából emelnek át híreket, írásokat "kommenteket"..
Csak belenéztem, szemlézgettem, mint minden új kiadványt szoktam, a Tőkés interjú pedig érdekelt is...
Ha az érdekel, hogy...
Nem, nem lesz az én világom, annál is inkább, mert ha jól néztem, jegyeztem meg, az általam túlságosan mesterkéltnek, kimódoltnak ható D Tóth Krisztina (akiből sikerült a köztévéseknek áldozatot faragni) is része, alakítója a tartalomnak.
De mint minden mással is, ha számomra érdekeset látok, akkor természetesen félreteszem az előzetes skrupulusaimat, és bele-bele olvasok.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 16. 11:24 | Sorszám: 457
Apropó, a Gordonról jut eszembe: ma a Ludmillák ünneplik névnapjukat...

Ennek a magazinnak milyen az alaphangvétele?
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 16. 11:01 | Sorszám: 456
Hogy te miket észre nem veszel?

Kár érte, pedig egy élmény volt, már most hiányzik...-)

De jobb ha tartom magam a "tanmesémhez(?)", nem szól szám, nem fáj fejem...-)
Dehogyis, csak hadd fájjon már azon rövid idő alatt ami még nekem hátravan...-)
Na akkor erről ennyit..
Viszont.
Megjelent egy új magazin, íme:



Olyan, amilyen, de ebben a mostani számukban van egy értékes beszélgetés Tőkés Lászlóval.
Legalábbis számomra értékes.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 16. 10:13 | Sorszám: 455
Más: örömmel látom, hogy 11 napja nem frissül a Várszegi-féle "ftc.hu". Úgy látszik, ha lassan is, de minden a helyére kerül...
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 16. 09:06 | Sorszám: 454
"sztrímek"...
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 16. 09:06 | Sorszám: 453
Sajnos én sem, mert nincs "digim".
Nekem pedig ezek a "sztímek" vagy mifene fityfirittyek rendre megoldhatatlan feladványoknak bizonyulnak...-)
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 16. 08:35 | Sorszám: 452
Nem láttam a lányokat játszani, de a félidő eredménye alapján nem volt egyszerű mérkőzés...
A lényeg a lényeg!
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 16. 08:28 | Sorszám: 451
Hajrá Fradi!
(Profi csak beígérte, én rögzítem is

Pápa-FTC (0-2)

0-3 (1) Kisricso
1-2 (1) Lundqvist
0-6 (1) Jegemac (Mészárláááááááás! :-)
1-3 (2) Profi
1-2 (1) Tutetem11
X-X (0) Karesz
X-X (0) Dani
X-X (0) Góbé
X-X (0) JM8H
1-3 (2) mackó
X-X (0) Gulya
X-X (0) Janny
0-3 (1) SAs1899
0-3 (1) Papm
X-X (0) gajo
0-2 (3) Lorinc82 Gratulálunk, a forduló nyertese vagy!

Összesített minibajnokságunk állása:


3 pont Kisricso
3 pont Lorinc82
3 pont Profi
3 pont mackó
2 pont Jegemac
2 pont Karesz
2 pont Lundqvist
2 pont Tutetem11
1 pont Dani
1 pont Góbé
1 pont Gulya
1 pont Janny
1 pont JM8H
1 pont Papm
1 pont SAs1899
0 pont gajo
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 16. 07:38 | Sorszám: 450
Gratulálok a kézilabdás lányainknak...-)
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 16. 07:37 | Sorszám: 449
Szervusztok.

Hétfő reggel van.
Leszerepelt a válogatott Bukarestben?
Igen.
Negatív nézőszámok a hétvégi bajnokikon?
Igen.
És mégis...
Várjuk a vasárnapot, a mérkőzést amely emlékezésre késztet, amely még mindig képes lázba hozni, amely minden focinyavalyánk ellenére témát ad sokunknak, amitől ez a hét más lesz mint a többi, nekünk szurkolóknak nem kicsit lesz más, mint a többi...
Mindörökké Ferencváros!

lundqvist
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 15. 22:09 | Sorszám: 448
Orr törés..

Közben kiderült Szabó Edina elkezdte lökdösni Penát mikor kérdezte mi van Triscsukkal...
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 15. 20:59 | Sorszám: 447
Többen állítják, hogy volt kint mentő.
Nagyon remélem, hogy Triscsuk sérülése közel sem olyan súlyos, ami ezt a hisztit indokolná.
lundqvist
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 15. 18:08 | Sorszám: 446
kisricso,

Az lenne a kérdésem hogy a kézi meccseken nincs kirendelt mentő autó??
Mert ez a gyökér Szabó Edina itt hisztizik, hogy Triscsukot csak a meccs végén vitték el...
Én kérek elnézést, következőleg Elek Gabi üljön autóba és vigye el a sérültet a kórházba...
-,-
Nagyon remélem az érd hamarosan kirúgja ezt a mocskos némbert...
Simán Rósa Díjas, de az kéziben nevezzük el Görbicz Anita Díjnak
Első körben simán megkapná...

Meg évek óta nyomja itt a dumát... Normális bíráskodás mellett esélye sem lett volna az Érdnek...
Mikor vezettek kiállítási perc 8-0 volt.. És csoda ha elmennek 3-4 góllal..
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 14. 18:48 | Sorszám: 445
Még az előzőhöz annyit, hogy...
Annak ellenére sem hiszek, hogy nagyon is tudom, minden "kis-csapatra" is nagyon nagy, nélkülözhetetlenül nagy szüksége van egy ország egészséges labdarúgás kultúrájának.
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 14. 18:42 | Sorszám: 444
"Sasocska", én vagyok a "vízhordód"...-)

Pápa-FTC

0-3 Kisricso
1-2 Lundqvist
0-6 Jegemac (Mészárláááááááás! :-)
1-3 Profi
1-2 Tutetem11
X-X Karesz
X-X Dani
X-X Góbé
X-X JM8H
1-3 mackó
X-X Gulya
X-X Janny
0-3 SAs1899
0-3 Papm
X-X gajo
X-X SAs1899
0-2 Lorinc82
profi
Olvasta: 2 | Válasz | 2013. szeptember 14. 18:39 | Sorszám: 443
Már megint nézem sorban ezeket a mi bajnoki mérkőzéseinket, és a gondolataim közben kalandoznak...

Minden kritikám ellenére, talán mondanom sem kell, hogy azok közé tartozom, akik nagyon szurkolnak a honi labdarúgás felemelkedéséért.
minden tiszteletem azoké, akik ezért naponta őszinte tisztességgel áldoznak tesznek.
De minden tiszteletem ellenére le kell írnom, hogy hazai műhelymunka Pakson ide, Puskás akadémia NB I-es tagsága Felcsúton amoda, minden, akár tényleg elismerésre, és tiszteletreméltó erőfeszítésük ellenére is, mint a professzionális labdarúgás képviselői számomra minden egyes alkalommal tragikomikusnak hat.
Elnézést ezért a véleményemért, de így érzem.
Éppen ezt éreztem akkor is, amikor Stadler úr, a puszta közepén minimális lokálpatrióta támogatásával gondolta "megváltani" a magyar labdarúgást.
Kár azokért az elvesztegetett 100, és sok ezer milliókért, amelyeket, mint valami "fekete lyuk" a megtérülés legcsekélyebb esélye nélkül költenek el.
Mert ha még eredményesek is ezek az érzelmileg nagyon keveseket megérintő csapatok, hány embernek, mennyi szurkolónak szereznek szerezhetnek napi energiatöbbletet adó örömöket?
Vagy nem erről is szólna a labdarúgás?
Már nem arról mint a kezdetekkor?
Azokról az érzésekről amit a régi kopottas, salakos pályákat egyre több, egyre nagyobb számban körbeálló érdeklődő érzett?
Amely érzés következtében kis idő elteltével már kész tömegek állták körül a mágikus felvonalazott, szögletzászlóval ellátott mágikus történéseknek teret adó küzdőtereket, olyan, akkora tömegek, hogy lelátókat, egyre nagyobb lelátókat kellet építeni.
Nem ez az érzelem, nem a vele járó rajongás emelte az "ámatőr" labdakergetőket, játékosokká, majd profi labdarúgókká, nem az emberekben élő lokálpatriotizmus, és más, mindenféle közösségben megélhető, egymáséhoz hajazó értékekkel történő azonosulási vágy gyúrta Őket, szurkolókat, játékosokat, egyesületté CSAPATTÁ?
A játékot magát pedig mára e föld nevű bolygón VALLÁSSÁ?
Nem így történt?
Eredményes lehet az a model ami jelenleg nálunk, néhány felülről mesterségesen nagyon megtámogatott, tömegbázis nélküli csapattal történik?
Ezek a "kis-csapatok" fogják megváltani a magyar labdarúgást?
Lehet, hogy bennem van a hiba, és tévedek, akkor én kérek elnézést, de én nem hiszek ebben.
SAs1899
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 14. 17:44 | Sorszám: 442
0:3
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 14. 14:46 | Sorszám: 441
Bukarest, és a válogatottunk "égése"?
Hol van az már...
Olvasgatom, hallgatom, nézem a szakértői nyilatkozatokat, és mintha a hét második felére, igaz óvatosan, csínján, csak úgy hm vékonyan, de mégis egyre több orgánumban találkozni a nálunk jól ismert elméleti matekszakosokkal.
Sőt!
A sporttévében láthatóan gondoltak egy igazán merészet, és nosza, leküldték a "házmestert" (Várhidi Peti) a pincébe, hozná már fel ismét, és porolná már le a régebben gyakran használt mágnestábláját, oszt mint a népszerű, szabadegyetemi előadásokon szokás, eme hagyományos, kézi segédeszköz segítségével tartson már a magunkfajta, a tévé előtt ülő, mazochista magyar foci fanok számára egy kis taktikai oktatást, egy kis előzetes stratégiai fejtágítót a labdarúgás rejtelmeiről...
Egy élmény nézni, és hallgatni ezt a Palit, azt ahogyan a színes korongocskákat mozgatva a mágnestáblácskáján előre felvázolja nekünk a csapatok általa várható, (javallott?) stratégiai alakzatát...
Osztán a tökéletes tervezés után, már csak abban kell bíznia, reménykednie, (magyar csapatokról, magyar focistákról lévén szó) e derék sporttévés szabadegyetemi oktatónak, hogy...
Nehogy bekövetkezzen a második percek rémálma, az aktuális Guzmics(ok) végzetes labdavesztése mert akkor kész, akkor vége mindennek, és mint egy kártyavár egy egészségesebb csecsemő tüsszentés hatására, úgy omlik össze a valódi, a szíp ződ gyepen minden, a mágnestáblán előzetesen még hibátlan tökéletességgel elővezetett stratégiája...
Egy élmény volt ma ez a műsor, ez a Mezeket fel magazin na.
Már csak azt nem értem, hogy sok illetékes eftárs, a labdarúgásunk kliensei közül, miért csodálkozik, ha a magyar szurkerek a hasonló műsorokon olyannyira kiokosodottá válnak a játék olvasásában, hogy aztán már a lelátókon képesek sztárokat megríkatóan kritikussá válni....-)
De végül is jól van ez így, mert mint ahogy mondani szokás, a remény hal meg utoljára, már jócskán a szurkolók, a tévét is néző szurkolók után ugye?
No de akkor...
No de akkor, ki fogja kikapcsolni a televíziót..?.-)
Áááááááááá, de ez kész őrület, kezdődhetne már a mérkőzésünk Pápán.-)
lundqvist
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 14. 09:11 | Sorszám: 440
Nálam Nyíl már akkor "leírta" magát, amikor hívták hozzánk az utánpótlásba, és még oda sem akart jönni..
Sajnos én kimaradtam már életkoromból fakadóan a játékából, de amit minden héten művel a celeb félidőben az kéééész....
Minősíthetetlen nálam...
profi
Olvasta: 2 | Válasz | 2013. szeptember 14. 08:26 | Sorszám: 439
Szervusz(tok)
Mindörökké Magyarország, és Ferencváros.

Nem eredeti, nem új történet, (tanmeseféle?) csak az én szavaimmal elmondva.

Történt, hogy az egyszeri tanyasi parasztnak megbetegedett a lova.
Mit volt, mit nem tennie, annak rendje, és módja szerint kihívta az állatorvost.
Az állatorvos megvizsgálta a lovat, majd emigyen szólt a paraszthoz:
- Gazduram. Adtam ennek a pacinak egy jó erős gyógyszereket tartalmazó injekciót, ez talán majd használ, de ha 3 nap múlva nem gyógyul meg, akkor sajnos el kell altatni.
A malacka, aki mindent hallott ebből a párbeszédből, siet, és mondja a lónak:
- Kelj fel te ló!
De a ló fejét sem mozdította, csak feküdt tovább.
Második nap a malacka újra meglátogatta a lovat és mondotta:
- Kelj fel gyorsan te ló, mert baj lesz!
De a ló még mindig túl fáradtnak érezte magát és meg sem mozdult.
Harmadik nap a malacka megint meglátogatta, és most már nagyon komoly hangon mondta a lónak:
- Kelj fel te ló, mert ha ma sem kelsz fel, amikorra ideér az állatorvos, akkor el fognak altatni!
Ezt hallva a ló, ijedtében hatalmas erőfeszítéssel, többszöri próbálkozás után, végül nagy nehezen mégis saját lábára állt.
Nemsokára érkezett is a paraszt, és amikor meglátta a kedvenc lovát amint a saját lábán áll, hát nagyon megörült, de annyira, hogy kitörő örömében kurjongatni kezdett az asszonyának:
-Asszony, asszony gyere mán de gyorsan, mert ezt látnod kell.
Jött, szaladt is az asszony.
-Mi vón he?
-Nézd mán asszony…-szólt a Gazda
-Nézd mán, csoda történt. Isteni csoda meggyógyult a Pejkó.. -kiáltozta kitörő örömében miközben földöntúli boldogság sugárzott az orcájáról…
-Asszony szedd össze a családot, iparkodj, mert ezt a csodát meg kell ünnepelnünk.
-És meg is ünnepeljük:
-Levágjuk a malackát.



No tehát.
Én pedig tartom, hogy a mi hosszú Nyolcasunk, minden szakmai munka gyakorlása nélkül eltöltött év ellenére, igenis alkalmas volna a feladatra.
De érteni vélem a vele kapcsolatos kétségeidet, ki sem mondott aggályaidat, annak ellenére is hogy nem bontottad ki részletes indoklásban.
A lényege talán az lehetne, hogy a Nyíl mint már annyiszor, továbbra sem vállalná a „malacka” szerepét…
És ebben speciel, még igazat is adok neked Barátom.
Mert az utóbbi évek az Ő megnyilvánulásait, állásfoglalásait tekintve belátom, hogy téged igazolnának.
Pedig kár, nagy kár ezért.
Mert hitem szerint, kinek - kinek a saját képességeinek megfelelő helyen igenis vállalnia kell, még a „malacka” szerepét is.
Ha nem jól olvastam volna a ki nem mondott gondolataidat, akkor elnézést Barátom.

tutetem11
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 13. 21:33 | Sorszám: 438
0-3 Kisricso
1-2 Lundqvist
0-6 Jegemac (Mészárláááááááás! :-)
1-3 Profi
1-2 Tutetem11
X-X Karesz
X-X Dani
X-X Góbé
X-X JM8H
1-3 mackó
X-X Gulya
X-X Janny
0-3 Papm
X-X gajo
X-X SAs1899
0-2 Lorinc82
lundqvist
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 13. 17:10 | Sorszám: 437
A 2. rész:



Az Isten 8)
lundqvist
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 13. 17:06 | Sorszám: 436
Na át őőő... Ha a nickem tulaja jönne, komolyan leütnék egy ifi kapust ellopnám a mezét és beállnék az edzésre 8)
Kiprusoffot én valami miatt sosem tartottam nagy kapusnak...
Lehet egyébként már túl sok a nagy nevű kapus...
De arra emlékszem hogy az A csoportba ellenünk ő védett és 2t bepiszkáltunk neki
Vernon nálam már kimaradt, túl korán hagyta abba...
De ma már minden kapusra a "klasszist"alkalmazzák...
A 3 klasszis az Nhlben(jelen és elmúlt 10 év): Lundqvist(8)), Hasek, Brodeur.

Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...